קניית דירה בארה"ב

רילקו-נדלן

רכישת דירה בארה"ב הוא ללא ספק רעיון שרבים בישראל אוהבים לשחק איתו ולא בכדי. ארה"ב מציעה שורה ארוכה של שוקי נדל"ן אטרקטיביים במדינה מתקדמת, מודרנית, ידידת ישראל שבאותה הזדמנות גם יודעת להציע תשואות יוצאות דופן לכל מי שמצליח להניח את ידו על השקעה טובה בשוק הנדל"ן המקומי.

העניין הוא שהשוק בארה"ב זה לא השוק בישראל, מקומי בארה"ב זה מונח שמשתרע על יבשת שלמה ואפילו תשואה אטרקטיבית יכולה להיות מספר שאפשר לייצר גם פה מעבר לרחוב ללא הצורך לחצות את האוקיינוס.

אז מדוע רכישת דירה בארה"ב היא אופציה נהדרת למי שיש לו הון פנוי להשקעה ומדוע לא מדובר במהלך שאותו אתם רוצים לבצע בעצמכם? על כך בשורות הבאות.

מה שאתם יודעים מול מה שאתם לא יודעים

קניית דירה בארצות הברית, או לצורך העניין בכל מקום אחר, הוא מהלך שמחייב כמות מסוימת של נתונים ומידע באיכות טובה בכדי לבסס עליהם את תהליך קבלת ההחלטה.

קניית נכס בארצות הברית אינו יכול להיות מהלך אימפולסיבי ובטח לא משהו שאתם עושים מבלי לחקור.

למרבית האנשים אין את הידע הזה אפילו לגבי נכסי נדל"ן פה בארץ וזאת הסיבה שבגינה שוק המתווכים פורח כל כך ובצדק.

ומה קורה כשאתם משחקים עם הרעיון של קניית דירה בארה ב?

האם אתם יודעים למשל מהם המיסים שתצטרכו לשלם במהלך כזה?

מהו המס המקומי, מהו המס הפדרלי ומהם המיסים הנוספים שחלים בשוק הנדל"ן האמריקאי?

אז נכון שלפעמים אדם שבא מבחוץ, נטול סטיגמות ודעות קדומות, יכול לבחון את תנאי השוק בצורה יעילה ונקייה יותר, אבל זה לא מספיק להגיע מבחוץ – צריך גם לדעת לאתר את הנכס, לבחון אותו לעומק, להכיר את השוק, להכיר את כל הרגולציות ואת התהליכים ורק לאחר מכן לקבל החלטה מושכלת.

כשאתם מקבלים החלטה על רכישת דירה בארה"ב, עליכם להבין שאתם נכנסים למהלך שמבוסס כל כולו על ניהול הכסף שלכם מרחוק ולפני שאתם בוחרים את הדירה עצמה, לפני שאתם בוחרים את המדינה והעיר, אתם צריכים להכריע בינכם ובין עצמכם האם זה בכלל משהו שאתם מוכנים לסכן עליו את כספכם.

חברת רילקו השקעות נדל"ן מאפשרת לכם ליהנות משוק הנדל"ן האמריקאי בניהול מקצועי של צוות מקצוענים שחי את השוק האמריקאי על בסיס יומיומי ומנהל בו שורה ארוכה של נכסים עבור ישראלים שהחליטו על קניית דירה בארה ב בדיוק כמוכם.

איך אנחנו עושים את זה ולמה זה קריטי עבורכם? צרו עמנו קשר בטלפון 3859* ונשמח לספר לכם בפירוט רב.

לפרטים נוספים

שתפו:

כתבות נוספות: