קניית נכס בארה"ב

נדלן בארצות הברית

קניית נכסים בארה"ב

קניית נכס בארה"ב היא אפשרות נהדרת להשקעת כספכם בערוץ בטוח יחסית שגם יכול להניב תשואות נאות בצורה עקבית לאורך זמן. יחד עם זאת, לא כל נכס בארה"ב הוא השקעה טובה ולא כל השקעה טובה עומדת בהבטחה. למה? מכיוון שתהליך ההשקעה בנדל"ן מחייבת מהלך ראשון של איתור נכס להשקעה ומהלך שני של ניהול נכס להשקעה, שני מהלכים שמכריעים את גורל ההשקעה ושלא פשוט לבצע אותם ממרחק של אלפי קילומטרים. לפני שאתם פונים למהלך של רכישת נכס בארה"ב אתם רוצים לחשוב על אתגרים שאיתם יהיה עליכם להתמודד ועל כל האתגרים המגולמים בעולם ההשקעות בנדל"ן אתם יכולים להוסיף גם את אתגרי המרחק, השפה, התרבות והרגולציה המגולמים במהלכים של קניית נכסים בארה"ב.

אתגרי ההשקעה מעבר לים

תחשבו על התהליך שעליכם לעבור בכדי לקנות נכס אטרקטיבי להשקעה פה בארץ. באיזו עיר אתם מחפשים ולמה? בתוך העיר שבחרתם, מהי השכונה ומהו הרחוב האטרקטיביים ביותר? איך אתם בוחרים את הנכס עצמו? איך אתם מצליחים להשיג אותו במחיר אטרקטיבי שישאיר לכם מקום נרחב לרווח? אלו הן רק שאלות בודדות מתוך כלל השאלות שיהיה עליכם לענות עליהן לפני שאתם קונים נכס פה בארץ. עכשיו תתרגמו את הכל לשוק שרחוק מכם אלפי ק"מ, שמתנהל על פי שפה, תרבות עממית ותרבות עסקית שונה לחלוטין, בעל רגולציות ומיסוי שאינכם מכירים ושהנוכחות הפיזית שלכם בו לעולם לא תוכל להיות זהה לנוכחות שלכם פה בארץ. כשחושבים על הדברים מהזווית המציאותית הזאת, פתאום קניית נכס בארה"ב הופכת להיות אופציה קצת פחות אטרקטיבית, אבל זה לא חייב להיות כך.

הפתרון הוא בחברות השקעה המתמחות בהשקעות נדל"ן בארה"ב ואשר מבוצעות מהלכים קניית נכסים בארה"ב על בסיס שוטף וקבוע. אם תדעו לבחור נכון את החברה, תוכלו למצוא גורם מקצועי שחי את השוק, שמכיר אותו לפניי ולפנים, שאוחז ביכולות מקומיות לאיתור הזדמנויות השקעה ולניהול ההשקעה לאורך זמן ושהעמלה שתצטרכו לשלם לו היא כאין וכאפס לעומת הערך שתוכלו להפיק ממנו במהלך של רכישת נכס בארה"ב.

חברת רילקו השקעות נדל"ן היא חברה מקצועית ומנוסה, הפועלת על פי הסטנדרטים העסקיים והמשפטיים הגבוהים ביותר בעולם השקעות הנדל"ן ושוק ההון בכלל. לחברה סט נרחב של יכולות לאיתור וניהול השקעות נדל"ן בארה"ב, לרבות שיתופי פעולה עם יזמים מקומיים, מאגרי מידע עשירים וגישה מיידית למהלכים של קניית נכסים בארה"ב. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 3859* ונשמח לספר לכם איך נוכל לעזור לכם בהשקעה הבאה שלכם בארה"ב.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

כתבות נוספות:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן