מסלול ההשקעות החדש שמייצר למשקיעים שכירות שוטפת למשך יותר מעשור

רילקו השקעות נדלן

המסלול שהיה פתוח עד עתה למשקיעים מוסדיים בלבד ביניהם בנקים וחברות ביטוח ומשקיעים כשירים נפתח כעת למספר מצומצם של משקיעים בעלי הון נזיל של 600,000 ₪ ומעלה. רילקו החברה המובילה להשקעות בנדל"ן מניב בארה"ב תאפשר למשקיעים להצטרף אליה לרכישת מתחם לוגיסטי מניב עם תפוסה גבוהה ושכורי עוגן משמעותיים בחוזים ארוכי טווח אשר בראשם משרד הבריאות של פלורידה.

"מדובר בהזדמנות חד פעמית אומר תומר חי מנכ"ל רילקו גם שוכר עוגן בדמות משרד הבריאות של פלורידה, גם חוזים ארוכי טווח, גם תפוסה גבוהה ואקזיט לאחר 36 חודשים בלבד"

האפיק של מחסנים לוגיסטיים נהנה מתפוסות גבוהות של מעל 95% ונחשב לסולידי ויציב והפרויקט הזה במיוחד מכיוון שהתשואה מגיעה ישירות ממשלת פלורידה כאשר התשואה הצפויה גבוהה במיוחד בהשוואה לנדל"ן בישראל. בנדל"ן יש 3 אלמנטים קריטיים להשקעה מוצלחת "לוקיישן לוקיישן לוקיישן״ והפרויקט שלנו נמצא צמוד לשדה התעופה ובסמוך לכבישים ראשיים דבר אשר מעניק לו יתרון אסטרטגי רב על המתחרים באזור. כפי שידוע התשואות מנדל"ן מסחרי בארה"ב גבוהות ובשילוב עם מחיר רכישה אטרקטיבי במיוחד הצפי הינו לאקזיט מרשים כבר לאחר 36 חודש בלבד וזאת לצד תשואה שוטפת ויציבה כבר מהיום הראשון. 

ההשקעה פתוחה לבעלי הון נזיל של 600,000 ₪ ומעלה בלבד.

*אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ השקעות, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה או התחייבות להשאת תשואה כלשהי. צרו קשר
 

 למדיניות הפרטיות לחצו

שתפו:

כתבות נוספות: