מהשקעה פרטית להובלה בתחום ההשקעות בנדל"ן חו"ל

תומר חי מנכ"ל החברה הקים את "רילקו השקעות נדל"ן" לפני שנים- מה שהתחיל מקניית נכס להשקעה פרטית של תומר ומשפחתו בג'קסונוויל פלורידה, גדל במהרה לעסק המתמחה בפרויקטים ובהשקעות נדל"ן בארה"ב ובאירופה וכיום מונה צוות של יועצי נדל"ן, שותפים עסקיים רבים ומשרדים בארץ ובארה"ב. רק בשנה האחרונה נחתמו ברילקו מעל למאה עסקאות עם שיעורי תשואה גבוהים. בשנת 2019 אנחנו מתכננים ייזום פרויקטים איכותיים בהיקפים נרחבים, שמהם ייהנו משקיעים רבים. להיות הכי טובים ובמסה גבוהה – בדיוק כמו שעשינו עם דירות להשקעה, רק בגדול. יותר פרויקטים של מתחמי מגורים, בניינים, בנייני משרדים, בניה ועוד כבר בתכנון, חלקם יצאו לשוק וחלקם יבשילו רק במהלך השנה.

אז איך אנחנו עושים את זה?

אנחנו פועלים מתוך מעורבות אישית, ברילקו שמנו לעצמנו כדרך לפעולה להיות שותפים לפחות

בכ- 25% מכל פרויקט גדול שאנחנו מגייסים, כי מה שטוב עבור לקוחותינו- טוב עבורנו! אנחנו שותפים עם המשקיעים שלנו בכל- השקעה, בדרך, בניהול, בסיכונים וברווחים. החזון של רילקו הוא לאפשר לכל אדם, בעל יכולת השקעה ראשונית, לייצר איכות חיים אמתית על ידי שפע כלכלי בעזרת הכנסה פאסיבית קבועה ויציבה מנדל"ן בחו"ל. רילקו מאמינה כי בבסיס ההצלחה שלה כחברה נטוע שיתוף פעולה כנה ושקוף עם לקוחותיה המבוסס על ערכי החברה – שקיפות מלאה, אמינות גבוהה וקשר אנושי ישיר ובלתי אמצעי. ערכי החברה מאפשרים למקצועיות של מומחי הנדל"ן שלנו לקבל ערך מוסף של שירות לקוחות בלתי מתפשר וליווי צמוד בכל שלבי ההשקעה מתחילתה וככל שהלקוח יבקש.

"…אני מאוד מרוצה מהנכסים בכל המובנים, אך בעיקר אני מרוצה מהשירות שקיבלתי במהלך הרכישה וגם אחרי הרכישה. נקודת המפתח החשובה ביותר בעבודה עם חברת נדל"ן היא אמינות ואת זה קיבלתי מרילקו ב-100%.."  ב. קרייתי, מאי 2017. 

אז למה להשקיע דרך רילקו השקעות נדל"ן?

בגלל הניסיון, בגלל ההצלחות.

לכל פרויקט שאנו יוזמים, אנו מבצעים בדיקות מקיפות, מפתחים תכניות שמרניות וגידור סיכונים מקיף. דבר המאפשר למשקיעים ביטחון מרבי, תשואה גבוהה ובדרך כלל גם הפתחה לטובה בעת שימוש הפרויקט. מומחי הנדל"ן שלנו פועלים משנת 2011 בשוק האמריקאי עם ניסיון עתיר שנים ויכולת לנתח ולצפות את שוק הנדל"ן האמריקאי. אנו מתבססים על קשרים ענפים בענף הנדל"ן בחו"ל המאפשרים לנו ייעול מקסימלי בתהליך איתור הנכסים, השבחתם ומכירתם ברווחים משמעותיים.

״  …רכשתי באמצעות רילקו בית פרטי בג'קסונוויל. מנהלי החברה ליוו אותי לאורך כל הדרך ומעולם לא הפסיקו להיות איתי בקשר, גם אחרי הרכישה. כיום אחרי יותר משנה אני נהנה מתשואה נאה ומרוצה מאוד! אני מתכוון לקנות השנה בית נוסף עם רילקו…" ר. תירם, נובמבר 2017.

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו 03.6762027

לפרטים נוספים

שתפו:

כתבות נוספות: