בני קרייתי מספר על תהליך העבודה עם רילקו

בני קרייתי חוות דעת

בני קרייתי הוא אחד הלקוחות המרשימים שלנו כחברה להשקעות נדל"ן.

מעבר לכך שהוא הקים את הקרן לילדי ישראל שמספקת ארוחות חמות לילדים נזקקים ומעורב במפעלי צדקה אחרים נוספים, הוא היה נווט קרב בחיל האוויר הישראלי, שוחרר בדרגת אלוף משנה, משפטן עסוק וראש העיר טבריה בין השנים 1998-2003.

בני רכש באמצעות רילקו מספר נכסים להשקעה בארה"ב בג'קסונוויל, פלורידה ובקליבלנד, אוהיו. הנכסים מניבים עבורו תשואות גבוהות ומעשירים את תיק ההשקעות שלו.

הצלחנו לתפוס את האיש העסוק הזה לשיחה ולשאול אותו על חווית העבודה ועל כל היתרונות אותם הוא מוצא בעבודה עם רילקו!

איך התחלת לעבוד עם רילקו?

בתקופה האחרונה החלטתי לגוון את תיק ההשקעות שלי באמצעות רכישת נכסים בארה"ב. הגעתי לרילקו, ופגשתי אנשים צעירים ומאוד מוכשרים במה שהם עושים. התנהלות החברה ואנשיה מצאו חן בעיני והתחלתי בעזרתם ולפי עצתם, תהליך רכישת נכסים גם בג'קסונוויל וגם בקליבלנד.

אני מאוד מרוצה מעסקאות הנדל"ן שעשיתי!

צריך לזכור שכאשר קונים נכס במקום מרוחק כמו ארה"ב, תהליך שאת רובו מבצעים בשלט רחוק והוא לא בהישג יד, נקודת המפתח החשובה ביותר בעבודה עם חברת נדל"ן היא אמינות. אמינות של החברה שבאמצעותה אתה רוכש את הנכסים, ואמינות שקשורה בהבטחת ניהול טוב של הנכס. את כל אלו קיבלתי מרילקו ב 100%.

מבחינתי אשמח כמובן להמשיך לרכוש נכסים באמצעות רילקו.

רילקו השקעות נדל"ן בחול מתמחה ברכישה וניהול של נכסים מניבים בפרוייקטים בארץ ובחו"ל, בעסקי נדל"ן בארה"ב, אירופה וישראל, והיא חברת השקעות בנדל"ן ותיקה ואמינה המציעה ללקוחותיה ליווי צמוד ומקיף בכל תהליך רכישת נכסים בארה"ב.

לפרטים נוספים

שתפו:

כתבות נוספות: