על מה צריך להקפיד כשבוחרים חברת השקעות להשקעה בחו"ל

שלושת כללי הברזל לבחירת חברת השקעות שתייצר עבורכם תשואה יציבה

פעמים רבות כאשר משקיעים ישראלים עומדים בפני השאלה האם להשקיע בנדל"ן בארה"ב, המשימה נתפשת כאתגר לא פשוט: המרחק הגדול, הבירוקרטיה, הרגולציה והעובדה שכל שלבי התהליך נעשים בשלט רחוק מעלים חששות רבים אצל משקיעים. אפיקי ההשקעה בנדל"ן בארה"ב כיום נחשבים לרווחיים בעולם והשקעות בערים כמו ג'קסונוויל או קליבלנד מייצרות תשואות גבהות לאורך זמן  ולכן לא כדאי לפספס את ההזדמנות.

אז אך איך בכל זאת מצמצמים את המרחק והופכים את התהליך לנגיש, נוח ואמין?

התשובה היא אחת -בחירת חברה אמינה ומקצועית הפועלת במודל יוזמה משותפת עם חברות אמריקאיות אשר עושה אתכם ועבורכם את כל התהליך: איתור, ניהול, השבחה ומציאת שוכרים, תוך צעידה משותפת בכל השלבים הבירוקרטים והרגולציות.

שלוש נקודות חשובות לבחירת חברה להשקעות נדל"ן

בחרו חברה עם ניהול השקעות טוב ואל תתפשרו על חברה בינונית -ההבדל בין חברת השקעות טובה לבין בינונית או אפילו גרועה הוא משמעותי ובעל השפעה מהותית על גובה התשואות למשקיעים. הפערים בין כישורי המנהלים העובדים בחברות עשויים להוביל להפרשי תשואות משמעותיים בשנה. איך יודעים אם חברה היא טובה?

פשוט מאוד -בוחנים אילו עסקאות היא עושה, אם אילו חברות היא עובדת בארה"ב , המלצות מקהל לקוחותיה, שקיפות התהליך אל מול הלקוח ואספקת דוחות ומידע באופן שוטף.

בחרו חברות שעובדות השיתוף פעולה הדדי עם חברות אמריקאיות –כאשר אתה עסק מקומי אתה פועל בצורה הטובה ביותר מאחר ואתה נמצא בבית, מכיר את הניואנסים, המקומות החוקים והשפה. שיתוף הפעולה עם חברות אמריקאיות הוא קריטי ליצירת תהליך הממקסם את ההשקעה והם דריכת הרגל הברורה של המשיע בארה"ב. החברה בארה"ב חיבת להיות אמינה ומקצועית, עם היסטוריית ביצועים טובה, וכזו המתפקדת היטב גם במצבי משבר.

בחינת רמת המחויבות והנאמנות של חברת ההשקעות כלפי המשקיעים הפרטיים. תהליך זה כולל התבוננות בהיסטוריה של החברה ומנהליה באופן אישי, קיום מפגשי לקוח עם מנהלי ההשקעה, בחינת חזון החברה וערכיה, פגישה עם בעלי התפקידים והתרשמות מהם באופן בלתי אמצעי והתקשורת השוטפת אתם.

רילקו חברה להשקעות נדל"ן פועלת מתוך המטרה לייצר עבור לקוחותיה רווחיות כלכלית ותשואות גבוהות על ידי השקעות בנדל"ן מניב בארץ ובעולם. החזון שלנו הוא לאפשר לכל אדם, בעל יכולת השקעה ראשונית, לייצר איכות חיים אמתית על ידי שפע כלכלי  בעזרת הכנסה פאסיבית קבועה ויציבה מנדל"ן בחו"ל. אנו עובדים עם חברות אמריקאיות בשיתוף פעולה ובתהליך שקוף ואמין

לפרטים נוספים

שתפו:

כתבות נוספות: