השוק הרותח בארה"ב – מרכזים לוגיסיטיים

אם אתם מתעניינים בעולם ההשקעות, זה הזמן להכיר את התחום הלוהט ביותר בעולם הנדל"ן האמריקאי: מרכזים לוגיסטיים.

מהפכת השופינג און-ליין הביאה עימה גידול מדהים בביקוש לשטחי אחסון וניהול מלאים. כתוצאה מכך – השוק של מרכזים ומחסנים לוגיסיטיים נהנה מביקושים אדירים בשנים האחרונות, ביקושים שרק יילכו ויגדלו.

כבר עכשיו, התחום נמצא בתפוסה של מעל ל-98% ומתאפיין במחסור חמור בשטחים פנויים מול ביקוש שגדל מדי שנה. וכאן ההזדמנות הגדולה.

אם אתם מאמינים שחברות כמו אמזון ימשיכו לצמוח, אתם מבינים שגם עולם המחסנים הלוגיסיטיים ימשיך לשגשג ולפרוח.

הפרויקט – COMMERCE PARK

בימים אלה נמצאת חברת רילקו, החברה המובילה בישראל להשקעות נדל"ן מניב בארה"ב, בתהליכי גיוס השקעה לפרויקט COMMERCE PARK  באינדיאנפוליס, ארה"ב. זהו פארק עסקים המכיל 7 מבנים, המשלבים משרדים ולוגיסטיקה. הפארק נמצא באזור ביקוש גבוה, והרכישה מתבצעת במחיר המשקף הנחה משמעותית ממחיר השוק, או מחיר בניה של נכס דומה. הפארק נהנה ממיקום אסטרטגי ומרכזי, עם תפוסה אזורית ממוצעת של 98%, בסמיכות לכביש ראשי

משקיעים כשירים ומשקיעים שרוצים להשקיע 500,000 ₪ ומעלה, מוזמנים להצטרף להשקעה ולהיכנס בזמן הנכון לשוק המרכזים הלוגיסטיים הרותח.

רילקו – שותפות אמיתית זה כוח

חברת ההשקעות הישראלית רילקו היא החברה המובילה בישראל להשקעות נדל"ן מניב בארה"ב. החברה משקיעה בפרויקטים גדולים של נדל"ן מסחרי בארצות הברית: בנייני משרדים, מרכזים מסחריים ומרכזים לוגיסטיים, ומנהלת כ-3 מיליארד שקלים עבור משקיעים ישראלים בארה"ב.

בין המשקיעים של רילקו נמנים מאות "משקיעים כשירים" ומעל 1,500 ישראלים, שמשקיעים יחד בכל פרויקט, החל מ-500,000 ₪. המשקיעים נהנים מאפיק השקעה יציב, בטוח ועם פוטנציאל לתשואות גבוהות לאורך זמן.

היתרון הגדול של השקעה עם רילקו הוא השותפות. בעלי החברה משקיעים כסף ביחד עם קהילת המשקיעים, ובכל פרויקט מביאים כסף מהבית. "המשקיעים שלנו יודעים שיש להם שותף אמיתי, שמאמין בפרויקט ומראה את זה הלכה למעשה. אנחנו לא משווקים להם פרוייקטים, אנחנו שותפים שלהם בהשקעה" מסביר תומר חי, מנכ"ל רילקו.

בואו להיות שותפים להצלחה

בימים אלה, כשהשווקים סוערים, מחפשים המשקיעים הישראלים אפשרויות השקעה אלטרנטיביות, שיאפשרו להם למקסם את התשואה על הכסף. שוק הנדל"ן המניב בארצות הברית, ידידתה הטובה של ישראל, הוא פתרון מושלם.

לפרטים נוספים

שתפו:

כתבות נוספות: