מציאת נכסים

מציאת נכסים היא כנראה היכולת החשובה ביותר שיכול משקיע נדל"ן לאחוז בה. למעשה, הביטוי שמתאר בצורה טובה יותר את היכולת הזאת הוא איתור הזדמנויות השקעה, ובעולם הגלובלי בו אנו חיים, המדובר ביכולת למצוא את המדינה, את האזור, את העיר, את השכונה, את הרחוב, את סוג הנכס ואז גם את הנכס עצמו. כשאנחנו מקבלים החלטה להשקיע את כספנו בנכס נדל"ן, אנחנו לא עושים את זה כדי לשמור על ערך הכסף. את זה אנחנו יכולים לעשות גם בפיקדון בנקאי. האמת הפשוטה הזאת הופכת את המשימה של מציאת נכסים להשקעה בעולם הנדל"ן למשימה שדורשת סטייט אוף מיינד של מצוינות, של פרפקציוניזם, של ראייה עסקית, של התמקדות ברווח ושל יכולת אמיתית לקבל החלטות על בסיס ידע, מידע ונתונים. בשוק המקומי מטילים את המשימה הזאת על מתווך מקומי. בשוק העולמי נדרש הרבה מעבר לכך.

האמנות של מציאת נכסים

השקעות נדל"ן יכולות להתבצע במגוון רחב של סוגי נכסים כדוגמת בתים פרטיים, דירות בבנייני מגורים משותפים, חנויות, משרדים, מחסנים, מפעלים, מעונות סטודנטים, דירות יוקרה, בתים כפריים בפרברי מטרופולין וכדומה.

שוק נדל"ן אטרקטיבי הוא שוק שיודע להציע ערך מוסף יוצא דופן לפחות באחד מסוגי הנכסים הללו. המשמעות היא שבמשימה של מציאת נכסים, אתם אמורים לדעת לא רק מהו השוק הנכון לחפש בו, אלא גם מהו סוג הנכס שבו אתם צריכים להתמקד. אם תסכמו את ההשקעה שלכם בקניית דירה בשוק נדל"ן לוהט שרכש את מעמדו בזכות ענף המשרדים והנדל"ן העסקי שלו, אל תצפו ליותר מאשר שמירת ערך הכסף שלכם, במקרה הטוב.

מציאת נכסים להשקעה היא קודם כל מקצוע, שדורש התנהלות מקצועית, מסודרת, מבוססת ידע ונתונים ומבוססת תהליכים מסודרים ומתודולוגיות מוכחות של השקעה. כל אלה יביאו אתכם למקבץ של נכסים פוטנציאליים להשקעה. מפה, אתם עוברים לפן האמנותי של עולם הנדל"ן, הפן שבו אתם צריכים לבחור את הנכס הספציפי שבו תשקיעו את כספכם. למרבה הצער, ישנם יותר מדי משקיעים שלמדו על בשרם שאין השקעה טובה בין מקצועיות ואין השקעה מנצחת בלי אמנות.

מציאת נכסים וניהול השקעות הוא מקצוע שדורש מכם לחיות את השוק יום יום, לקום בבוקר ולדעת מה קרה בשוק כשישנתם, לדעת מהן המגמות שפועלות על השוק ומהן המגמות שמתחילות לנבוט מן הקרקע. את כל זה מציעים לכם צוות המקצוענים של רילקו השקעות נדל"ן ואם תתקשרו אלינו עכשיו לטלפון 3859* נשמח לספר לכם איך אנחנו עושים את זה למענכם.

לפרטים נוספים

שתפו:

כתבות נוספות: