יציבות ביטחון והכנסה שוטפת יציבה: כך נראות ההשקעות הסולידיות של האלפיון העליון בנדל"ן מניב בארה"ב

התשואות בנדל"ן מניב בארה"ב הינן מהגבוהות במיוחד לעומת ישראל ויכולות להגיע לכפי 4 מהתשואה על דירה ממוצעת בתל אביב וזאת אפילו בלי לקחת בחשבון את עליית הערך הצפוייה, כל זאת כמובן שרוכשים את הנכס עם חברה אמינה ומקצועית שיש לה ניסיון של עשרות שנים באיתור נכסים במחיר אטרקטיבי, במיקום טוב ועם שוכרים איכותיים והכי חשוב משקיעה בעצמה חלק גדול מההון העצמי. בעוד שמרבית הציבור מסתבך עם ניהול הנכס בשלט רחוק הכולל תיקונים מציאת שוכרים חודשים ריקים ועוד , השקעותיהם של האלפיון העליון בטוחות יותר ורווחיות יותר. השיטה: רילקו מאגדת קבוצת משקיעים אשר רוכשים נכס ביחד בליווי עורך דין נאמן וחשבון נאמנות , ורוכשים נכסים לאחר בדיקה מקיפה במחיר זול משמעותית ממחיר השוק מאוכלסים על ידי שוכרים יציבים, כגון למשל גוף ממשלתי, גופים רפואיים או חברות ענק המשכירות את המתחם לתקופה של כעשור.

"משקיעים כמו חברת ביטוח או גוף מוסדי": בחודשים האחרונים נחשפו השקעותיהם של בכירים במשק הישראלי, ביניהם גם שמות המוכרים לכולנו, אשר "משקיעים יחד" ומנצלים את כוח הקנייה בכדי לאתר נכסים הנמכרים מתחת למחיר השוק בארה"ב. כוח הקנייה האדיר שנוצר כתוצאה מרכישת נכס כקבוצה, מאפשר להם לרכוש נכסים במיקומים טובים יותר אשר מושכרים לתקופה של כעשור קדימה לעתים ומבטיחים להם הכנסה שוטפת גבוהה במיוחד.

ההשקעה המשותפת גם חוסכת להם את דמי הניהול הגבוהים שגובים חברות הביטוח.

אחת מהעסקאות שנחשפו הייתה רכישת בניין משרדים, בו גוף ממשלתי שוכר את הנכס בחוזה לכ-10 שנים קדימה. עסקה זו, סידרה "פנסיה נדל"נית" למשתתפים בה.

עסקאות הקבוצה מנוהלות ע"י חברת רילקו, נותנת החסות של קבוצת הכדורגל "מכבי תל אביב" אשר לה ניסיון מצטבר של מעל 30 שנה בנדל"ן מניב בארה"ב ומנהלת כ-3.5 מיליארד ₪ בארה"ב עבור משקיעים ישראלים.

בעלי 500,000 ₪ יוכלו להצטרף לעסקאות בהן רוכשים נכסים קיימים ומושכרים לשנים קדימה במחיר אשר מגלם הזדמנות על מחיר השוק.

לפרטים נוספים

שתפו:

כתבות נוספות: