"השילוב של יציב ומניב": כך תרכשו נכס שמושכר בחוזה ל-7-10 השנים הקרובות דרך חברת השקעות

"השילוב של יציב ומניב": כך תרכשו נכס שמושכר בחוזה ל-7-10 השנים הקרובות דרך חברת השקעות
tax return form income calculator irs individual

הדרישה הגוברת מצד הציבור להשקעות סולידיות הובילה את מסלול ההשקעות הנפוץ בארה"ב לישראל: משקיעים רוכשים נכס שמושכר בחוזה שכירות ל-7-10 השנים הקרובות הכולל חוזים עם ערבויות אשר מבטיחים להם הכנסה שוטפת מהיום הראשון ובטוחה לטווח של כמעט עשור. גורמים בשוק: "תחליף לאג"ח שמגובה בנדל"ן".

גם בישראל: הבוקר (יום שני) מסלול השקעות חדש הושק בישראל ויציע השקעה מניבה מגובה בנדל"ן. במסגרת המסלול שישווק ע"י חברות ההשקעות המובילות, משקיעים יוכלו להשקיע החל מ-500,000 ₪ בנכס אשר מושכר בחוזה לטווח של כ-7-10 שנים עם בטוחות, מה שיבטיח להם הכנסה שוטפת משכירות לתקופה של קרוב לעשור.

במסגרת המסלול, החברה שחתומה על חוזה השכירות (שכולל ערבויות) הינה חברה ציבורית הנסחרת בנאסד"ק ונחשבת לאחת מהחברות הגדולות בארה"ב. במסגרת התהליך, חברות ההשקעות ינהלו את הנכס עבור המשקיעים ויהיו אחראיות על העברת הכספים לחשבונות הבנק של המשקיעים מדי רבעון.

מסלולי ההשקעות הסולידיים הפכו בחודשים האחרונים לנפוצים במיוחד בארה"ב. בארץ, מגוון גופים מוסדיים (בנקים, בתי השקעות) הצטרפו להשקעות בחודשים האחרונים וכעת גם המשקיעים הפרטיים יוכלו לקחת חלק באותן ההשקעות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן