הדרך הקלה והפשוטה לרכישת נכס מניב בארה"ב

יש לכם סכום כסף בצד? אתם מחפשים את הדרך הקלה והפשוטה להפוך אותו אל נכס מניב בארה"ב? יש לנו את הפתרון עבורכם!

אז איך זה עובד?

לאחר בירור האפיונים וצרכי הלקוח, מגיעים לשלב בחירת הנכס המתאים ביותר עבורו. אנו מתמקדים בנכסים שבעיר ג'קסונוויל, במחוז דובאל ממדינת פלורידה שבארצות הברית. העיר בעלת צמיחה כלכלית מהירה ביותר. מחירי הנכסים בה רק התחילו לטפס לאחרונה ולכן היא תחום כדאי להשקעה.

בניגוד לחברות רבות בשוק, רילקו בשלב הראשון רוכשת את הנכסים, לאחר בדיקה קפדנית הכוללת את טיב המערכות והגג. מבצעת השבחה ושדרוג כך שיעמדו בסטנדרטים אשר הצבנו לעצמנו. ואף דואגת החברה למציאת שוכר איכותי אשר עובד בדיקת קרדיט – דבר המעיד על איכות מוסר התשלומים של אותו אדם.

  רכישת נכס מניב בארהב

לאחר בחירת הנכס, כל הנותר הוא חתימה על ההסכם. ההסכם יובא באנגלית ובעברית, במסגרת של כשני עמודים המביאים בצורה ברורה ופשוטה את כל הנדרש בכדי להעביר את מלוא הזכויות על הנכס לחזקת הרוכש. לאחר חתימת ההסכם הוא יועבר ביחד עם המקדמה לעו"ד נאמן המלווה את העסקה.

רילקו השקעות נדל"ן אחראית על ליווי מלא של הלקוח לאורך דרכו בהשקעה. שוק הנדל"ן האמריקאי צופה תשואות קבועות ויציבות וצפי לעליית ערך בעתיד.

כל לקוח יקבל לידיו מסמך הנקרא 'Title Insurance' שזהו למעשה פוליסת ביטוח מחברת ביטוח אמריקאית על סכום השווה לגובה סכום הרכישה בהסכם. מסמך זה מונפק רק לאחר שהעו"ד בארה"ב בדק כי הנכס נקי משיעבודים, עיקולים וחובות.

אנו מתחייבים כי בעת קבלת מלוא התשלום הבית יועבר לרוכש כאשר הוא מושכר ומנוהל ע"י חברת ניהול ותיקה.

לעוד מידע בנושא הציצו במדריך המפורט שכתבנו על השקעות בנדלן מניב.

לפרטים נוספים

שתפו:

כתבות נוספות: