הדרך הקלה והפשוטה לרכישת נכס מניב בארה"ב

/יש לכם סכום כסף בצד? אתם מחפשים את הדרך הקלה והפשוטה להפוך אותו לנכס מניב? יש לנו את הפתרון עבורכם, אז איך זה עובד?

מגיעים לפגישת הכרות ואפיון במשרדי רילקו ברמת גן. רילקו הינה חברת השקעות נדל"ן בעלת ניסיון של כחמש שנים בהשקעות נדל"ן בארצות הברית ובפרט במדינת פלורידה אשר ממוקמת בקו החוף המזרחי.

הפגישה מתחילה באפיון אישי וזיהוי האופי והצרכים של הלקוח באופן פרטני, ובניית תמהיל השקעה אופטימלי לכל אחד ואחת. האופרציה בארה"ב אשר מתמחה באיתור נכסים בעלי פוטנציאל השבחה בטווח הרחוק בשילוב תשואה קבועה החל מהטווח המידי.

לאחר בירור האפיונים וצרכי הלקוח, מגיעים לשלב בחירת הנכס המתאים ביותר עבורו. אנו מתמקדים בנכסים שבעיר ג'קסונוויל, במחוז דובאל ממדינת פלורידה שבארצות הברית. העיר בעלת צמיחה כלכלית מהירה ביותר. מחירי הנכסים בה רק התחילו לטפס לאחרונה ולכן היא תחום כדאי להשקעה.

בניגוד לחברות רבות בשוק, רילקו בשלב הראשון רוכשת את הנכסים, לאחר בדיקה קפדנית הכוללת את טיב המערכות והגג. מבצעת השבחה ושדרוג כך שיעמדו בסטנדרטים אשר הצבנו לעצמנו. ואף דואגת החברה למציאת שוכר איכותי אשר עובד בדיקת קרדיט – דבר המעיד על איכות מוסר התשלומים של אותו אדם.

 

לאחר בחירת הנכס, כל הנותר הוא חתימה על ההסכם. ההסכם יובא באנגלית ובעברית, במסגרת של כשני עמודים המביאים בצורה ברורה ופשוטה את כל הנדרש בכדי להעביר את מלוא הזכויות על הנכס לחזקת הרוכש. לאחר חתימת ההסכם הוא יועבר ביחד עם המקדמה לעו"ד נאמן המלווה את העסקה.

רילקו השקעות נדל"ן אחראית על ליווי מלא של הלקוח לאורך דרכו בהשקעה. שוק הנדל"ן האמריקאי צופה תשואות קבועות ויציבות וצפי לעליית ערך בעתיד.

כל לקוח יקבל לידיו מסמך הנקרא 'Title Insurance' שזהו למעשה פוליסת ביטוח מחברת ביטוח אמריקאית על סכום השווה לגובה סכום הרכישה בהסכם. מסמך זה מונפק רק לאחר שהעו"ד בארה"ב בדק כי הנכס נקי משיעבודים, עיקולים וחובות.

אנו מתחייבים כי בעת קבלת מלוא התשלום הבית יועבר לרוכש כאשר הוא מושכר ומנוהל ע"י חברת ניהול ותיקה.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

כתבות נוספות:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן