כל הסיבות להשקיע בקליבלנד אוהיו

כולנו היינו רוצים להשקיע בנכסים מעולים בישראל, אבל המצב הבעייתי בו נמצא שוק הנדל"ן הישראלי מנתב משקיעים ישראליים רבים לשוק הנדל"ן האמריקאי. ההבדלים בין שני השווקים הם עצומים – בעוד שבישראל 200,000 ₪ הוא לא סכום שאתו ניתן להשקיע בנדל"ן איכותי, בקליבלנד אוהיו סכום כזה יאפשר לאתר נכס איכותי שיניב תשואה יציבה וקבועה ויהווה הכנסה פאסיבית חכמה.

אז מה הופך את ההשקעה בנדל"ן בקליבלנד להשקעה מניבה? כל התשובות בסרטון מעולה שהכנו עבורכם:

הזדמנויות להשקעות נדלן בקליבלנד אוהיו

ארה"ב נחשבת לסיפור הצלחה כלכלי בתחום השקעות הנדל"ן ואחת הכלכלות היציבות והבטוחות למשקיעים. קליבלנד אוהיו היא גולת הכותרת של ההצלחה הזאת, עם עליה של 11% במחירי הנדל"ן בשנים האחרונות. קליבלנד, שהייתה שנים רבות "אנדר דוג" של הכלכלה האמריקאית הפכה לעיר שהכלכלה בה היא מהמתפתחות בעולם ומדורגת כאחת הערים הכדאיות ביותר להשקעות נדל"ן על ידי מגזין פורבס.השקעות נדלן בקליבלנד

אילו נתונים הופכים את קליבלנד להשקעת נדל"ן משתלמת?

  • אוכלוסיה בצמיחה עקבית – ההתפתחות של קליבלנד מזרימה אליה חברות ענק המושכות אליהן כ 2 מיליון עובדים מקצועיים המועסקים בתעשייה ובחברות הייטק כמו אמאזון ואינטל. המטרופולין של קליבלנד מונה כיום כ 4.5 מיליון איש העובדים בעיר ובסביבתה והופכים בתים להשכרה למוצר מבוקש תמידית.
  • נמלים, תשתיות תעופה ותחבורה – העיר מרושתת בתשתיות ענפות של תחבורה ושדות תעופה ו 6 נמלים מסחריים שהופכים אותה ליעד ומרכז אסטרטגי באוהיו ובמערב התיכון של ארה"ב.
  • ספורט ותרבות – בארה"ב זה ידוע, איפה שנמצא הספורט המנצח – שם נמצאים המנצחים. קליבלנד אוהיו בשנים האחרונות הפכה למרכז עצום של ספורט ותרבות ספורט עם קבוצות כמו הקליבלנד קבליירס, קבוצות פוטבול ובייסבול מהמובילות בארה"ב. הספורט של קליבלנד מושך תנועה קבועה של מבקרים ותיירות לאצטדיוני ולמרכזי הספורט שהופכים להיות אתרי עליה לרגל בפני עצמם.
  • מכללות וקולג'ים – כמו הספורט, גם אוניברסיטאות וקולג'ים איכותיים הם מדד חשוב כאשר בוחנים את איכות העיר ואת הסיכויים כי תישאר בה אוכלוסייה צעירה המשכירה בתים באופן קבוע. בקליבלנד פועלות כ 24 מכללות וקולג'ים בהם לומדים אלפי סטודנטים מרחבי ארה"ב ומצויים בה מרכזי מחקר רפואיים מהמובילים בארה"ב.

רילקו, חברה להשקעות נדלן בחול מתמחה בפרויקטים והשקעות נדל"ן בקליבלנד ומציעה עסקה בטוחה בתהליך אמין ושקוף המלווה על ידי חברת טייטל אמריקאית. אנו נרכוש עבורכם את הנכס, נבדוק את טיבו, נפעל להשבחתו ונדאג לאכלס אותו בשוכרים איכותיים!

לפרטים נוספים

שתפו:

כתבות נוספות: