תוכן פרסומי

נחשף לראשונה: השקעות הנדל"ן של האלפיון העליון

המסלול החדש שמאפשר לקבל שכירות ישירות מממשלת ארה"ב בפלורידה סוחף אחריו עשרות מיליוני דולרים למשקיעים בעלי הון נזיל של מיליון שקלים.

גדי סוקניק הפרשן הכלכלי הוותיק אשר לו ניסיון של עשרות שנים בהשקעות ובכלכלה מצטרף גם הוא להשקעה נוספת עם ענקית ההשקעות רילקו – החברה המובילה להשקעות בנדל"ן מניב בארה"ב. – "ברגע שראיתי שהמסלול החדש מאפשר לקבל שכירות ישירות מממשלת ארה"ב בפלורידה עם חוזה ארוך טווח ותשואה גבוהה בהשוואה לנדל"ן בישראל החלטתי להצטרף גם אני "

גדי סוקניק אשר מזוהה כפנים של חברת רילקו מושקע כבר מספר שנים בעקסאות קודמות של החברה החליט להצטרף להשקעה נוספת "אני משקיע כבר זמן רב עם החברה ומקבל דוחו"ת והעברות כל רבעון כמו שעון שווייצרי" מספר לנו גדי " בנוסף החברה עומדת בתוכנית העיסקית שלה דבר אשר מעיד על אמינות גבוהה ויכולת ניהול מרשימה. נוכחתי שאפשר לסמוך על החברה ולכן חזרתי להשקעות נוספות".

״בפרויקט הזה מדובר על רכישה של מרכז לוגיסטי במיקום אסטרטגי – אפיק הנהנה מתפוסות גבוהות של מעל 95% ונחשב לסולידי ויציב במיוחד..״ ממשיך סוקניק.

חברת רילקו אשר מתמחה בנדל״ן מסחרי מניב מציינת כי התשואות הצפויות גבוהות ובשילוב עם מחיר רכישה אטרקטיבי הצפי הינו לאקזיט מרשים במיוחד כבר לאחר 36 חודש בלבד לצד הכנסה שוטפת ויציבה כבר מהיום הראשון.

"לא כל יום מוצאים פרויקט אשר מושכר לגוף ממשלתי משמעותי״ אומר תומר חי מנכ"ל רילקו, גם שוכר עוגן בדמות משרד הבריאות של פלורידה, גם חוזים ארוכי טווח, גם תפוסה גבוהה ואקזיט לאחר 36 חודשים בלבד "

העסקה החדשה של רילקו מאפשרת למספר מצומצם של משקיעים בעלי הון נזיל של מיליון שקלים בלבד להצטרף להשקעה ולקבל שכירות ישירות מממשלת ארה"ב בפלורידה בחוזה ארוך טווח.

*אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ השקעות, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה או התחייבות להשאת תשואה כלשהי. צרו קשר
 למדיניות הפרטיות לחצו
דילוג לתוכן