נדלן למכירה בארצות הברית

נדלן למכירה בארצות הברית

כשאתם מחפשים נדלן למכירה בארצות הברית, הדבר הראשון שאתם צריכים להבין הוא שארצות הברית היא לא רק מדינת ענק, אלא יבשת שלמה. בתוך הדבר הענק הזה שנקרא ארה"ב, תמצאו 50 מדינות שכל אחת מהן גדולה פי כמה וכמה מישראל ובכל אחת מהן תמצאו עשרות ערים ומאות שוקי נדל"ן פוטנציאליים. אם מתישהו לפני כעשור זה לקח למרבית משקיעי הנדל"ן בישראל חצי עשור כדי להבין שבאר שבע צפויה להפוך לשוק הנדל"ן החם ביותר בישראל, אז תחשבו מהי היכולת שלכם להבין מהו השוק החם של ארה"ב מתוך אלפי שווקים פוטנציאליים שכנראה מעולם לא ביקרתם בהם ושאין שום סיכוי שתחיו אותם בצורה אינטימית וקרובה כפי שאתם חיים את השוק הישראלי. קניית נדלן בארהב היא אתגר לא פשוט ולפני שאתם רצים עם הכסף, כדאי לדעת לאן בדיוק אתם רצים.

בחינת הזדמנויות נדל"ן בארה"ב

בשלב הראשון אתם רוצים לעקוב אחר עיתונות הנדל"ן ולזהות תחזיות מעניינות לגבי שוקי הנדל"ן האטרקטיביים של ארה"ב. נסו למצוא את התחזיות הפחות ברורות והתעלמו מתחזיות שכולם כבר מכירים. בשלב השני אתם רוצים להבין מה עומד בבסיס התחזיות ומה הופך את השווקים האלה לשווקים הנכונים ביותר לצורך רכישת נדלן בארצות הברית. מתישהו תצטרכו לארוז מזוודה ולנסוע למספר שבועות כדי לאתר נכסים פוטנציאליים ולבחון אותם, רצוי מאוד בליווי מתווך מקומי בכל שוק שבו אתם מבקרים. בהמשך הדרך, מומלץ לקבוע פגישה עם איש נדל"ן מקומי ולברר איתו את כל הרגולציות החשובות שאתם צריכים להכיר בכל מהלך של קניית נדלן בארהב וספציפית בשוק הרלוונטי לכם. בהמשך, מצאו עורך דין מקרקעין מקומי שיארגן עבורכם את כל המעטפת המשפטית וחפשו גם גורם מקצועי שיוכל לנהל עבורכם את הנכס לאורך כל תקופת ההשקעה, אחרי שאתם כבר חזרתם לישראל. כעת אתם יכולים לסגור עסקה ואם פתאום סגירת עסקת נדלן למכירה בארצות הברית נראה לכם כמו משהו שאתם לא ממש רוצים לעבור לבד, אתם לגמרי צודקים. בשביל זה יש חברות השקעה שמתמחות בדיוק בזה.

רכישת נדלן בארצות הברית הוא מקצוע בפני עצמו ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר בו, תוכלו למצוא בחברת רילקו השקעות נדל"ן בארה"ב. איך אנחנו מסייעים לכם? איך אנחנו מבטיחים את כספכם? מהי המעטפת העסקית, המסחרית והמשפטית שאתם מקבלים מאיתנו? התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 3859* וקבלו את כל התשובות לכל השאלות שמטרידות אתכם בנושא.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

כתבות נוספות:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן