השקעות נדלן בארה"ב

השקעות נדל"ן - רילקו

כדי לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב אתם צריכים קודם כל להכיר את שוק הנדל"ן האמריקאי ואת השווקים האטרקטיביים ביותר בתוך ארה"ב.

לאחר מכן עליכם להיות מסוגלים לבחון את כל הפרמטרים הרלוונטיים על נדל"ן בארצות הברית לרבות נתונים מאקרו כלכליים, מגמות כלכליות, מגמות הגירה, חינוך, פשיעה, תחבורה, תשתיות, תכנון עתידי וכן הלאה. אם נניח שהצלחתם לתת מענה לכל הדרישות הללו, יהיה עליכם גם להגיע פיזית לשוק, לחפש הזדמנויות השקעה, לבחון אותן מקרוב, לבצע ניתוח של הנתונים עבור כל נכס ונכס, לעבוד עם שותפים מקומיים שייצגו אתכם בהיבטים הרגולטוריים ויעניקו לכם את הטאצ' המקומי הנדרש.

לבסוף, יהיה עליכם לנהל את ההשקעה, לפקח עליה ולהבטיח שכולם עומדים בכל ההתחייבויות שלהם כלפיכם. ואת כל זה אתם צריכים לעשות מפה, מישראל.

השקעות נדלן בארהב זה מצוין, אבל לא לבד

הצעות לביצוע השקעות נדלן בארצות הברית לא חסרות פה בארץ, ואפשר למצוא אותן גם על עמודי האמצע בעיתונים, בפיד בפייסבוק ועל קירות מגדלים על נתיבי איילון, אבל כשאתם מבינים את עומק המורכבות של התהליך ואת הצורך העז שלכם לשלוט בכסף שלכם, או אז אתם גם מבינים שאתם פשוט לא יכולים לעשות את זה לבד.

אם יש לכם כסף שאתם רוצים להזרים להשקעות נדל"ן ארה"ב היא בהחלט אחד השווקים האטרקטיביים ביותר שעומדים בפניכם – אוכלוסייה דינמית, הגירה פנימית וחיצונית, כלכלה צומחת, אבטלה צונחת, בנייה חדשה בהיקפים נרחבים, יציבות כלכלית במאקרו וביקוש הולך וגובר לנכסי מגורים ומשרדים לדורות הצעירים. ואם לא ידעתם את כל זה בעצמכם, זאת עוד סיבה טובה להשקיע את כספכם בנכסי נדלן בארצות הברית דרך גורם מקצועי שמתמחה בכך.

את הגורם המקצועי הזה תוכלו למצוא ברילקו השקעות נדל"ן, המתמחה בהשקעות נדל"ן בארצות הברית באמצעות מודלים של השקעה משותפת, בטחונות למשקיע, ליווי מקצועי, ניסיון מקצועי, שותפות עם יזמים מקומיים ושקיפות מלאה לכל אורך הדרך. לפרטים נוספים וקביעת פגישת היכרות צרו קשר בטלפון 3859*.

לפרטים נוספים

שתפו:

כתבות נוספות: