השפעת ההגירה הפנימית לפלורידה על תחום הנדלן

מתוך כלל ערוצי ההשקעה, ערוץ ההשקעות בנדל"ן נחשב ליותר בטוח שביניהם, הן בגלל שמדובר בנכס מוחשי והן בגלל שמדובר בשוק יציב למדי שהסבירות לשינויים פתאומיים בו, היא נמוכה מאוד. אחרי שבחרתם להשקיע את כספכם בשוק הנדל"ן, כעת נותר לכם לבחור גם את שוק הנדל"ן בו תשקיעו ובהיבט זה מציע לכם השוק האמריקאי בכלל והשוק של פלורידה בפרט, תנאי שוק שקשה להתחרות איתם. השקעות נדלן בפלורידה מושפעות כמובן משורה ארוכה של גורמים, אבל במדינה הייחודית הזאת ישנו גורם אחד שעוזר מאוד לשוק המקומי לשמור על רמות מחירים גבוהות עם נטייה קבועה כלפי מעלה. לגורם הזה קוראים הגירה פנימית.

למה פלורידה?

הגירה פנימית והגירה בכלל מהווה גורם חשוב ומרכזי בבניית הביקוש לנדל"ן בכל שוק. פלורידה, שנחשבת למדינת השמש של ארה"ב, מהווה מוקד משיכה למיליוני אנשים, חברות הייטק גדולות מביאות אחריהם אלפי צעירים שמחפשים הזדמנויות של פרנסה ומגורים, עשרות אלפי פנסיונרים עוזבים את בתיהם ברחבי ארה"ב ועוברים להתגורר בארץ השמש האולטימטיבית לגיל הזהב.

בשני המקרים מדובר באנשים עם כסף, עם הכנסה יציבה. זרימה קבועה זו של לקוחות חדשים מספקת תמיכה משמעותית לביקוש נדלן בפלורידה ובעיתויים מסוימים גם לעלייה בביקוש. מאידך, מדובר בהגירה צפויה ולא פתאומית, ולכן נשמרת רמת הבטחון הגבוהה בשוק המקומי.

היעזרו בבעלי ניסיון מוכח

השקעה בנדל"ן בכלל והשקעה בשווקים גלובליים מחוץ לתחומי ישראל, דורשת רמה גבוהה של התמחות, יכולות לוגיסטיות מעבר לים ויכולת להתנהל אלפי ק"מ מהבית כאילו היה זה הרחוב הסמוך. על כן, כל השקעת נדלן בפלורידה חייבת להתבצע דרך גורם מקצועי שחי ומכיר את השוק המקומי ובטח לא באופן עצמאי.

חברת רילקו השקעות נדל"ן מתמחה בשיווק וניהול השקעות נדל"ן בארה"ב ובכלל זה גם השקעות נדלן בפלורידה. החברה מאתרת את ההזדמנויות הטובות ביותר, מספקת את המעטפת הפיננסית והמשפטית, מבצעת בקרה ופיקוח על ההשקעות לאורך כל חיי ההשקעה ומספקת את תנאי ההשקעה המיטביים למשקיע הישראלי. לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון 3859*.

לפרטים נוספים

שתפו:

כתבות נוספות: